Jump to content

AA-313

Members
  • Posts

    21
  • Joined

  • Last visited

Profile Information

  • Paikkakunta
    kuusankoski

Recent Profile Visitors

636 profile views

AA-313's Achievements

  1. Seuraavat tonnikala säilykepurkit voi olla tehty näistä.
  2. Hetken vielä säilössä.
  3. Vielä viikko ja nää kamat menee uusio käyttöön.
  4. Ei numeroa.30€ Kuusankoski.0400567473
  5. Sekalainen määrä.100e. Kuusankoski.0400567473
  6. Kuplan ovet kokolasiset,kunto arvotus.mielestäni tummat ikkunat.50 euroo pari. 0400567473
  7. Ei hääppöstä hydrauli koneikkoo tarvis et toikin kytkin toimis paitsi jos 6v .
  8. Nonnii saapu noi pautterin rulla keinut tollaset alumiinin väriset mutta ihmetystä ja kummastusta aiheuttaa toi niitten voitelu kun on toteutettu ihan roiske voiteluna jopa toi keinujen ja akselin väli .onkos kellään kokemusta kestääkö noi edes nokan sisään ajoo.jossain kun nähny sellaset kiikut missä toi voitelu oli toteutettu ihan toisella tavalla .
  9. Onks kellään kokemusta mihin kannattas nokan ajotus laittaa.
  10. Saakohan noita pitkii ilma suuttimia mistä mitä käytetään noissa uppi kiteissä lähinnä drla lorttoihin.
  11. No niin nyt päädyttiin Fk 44 nokkaan tie sit miten rokkaa.
  12. Tohon 1.2 oli mullakin meininki ,aattelin vaan tuleeko paljon eri variaatioita
  13. Sattu käsiin sellanen vastapaino kampura 69 iskulla että nelos kaulalla kaksikymppii enempi iskua kun muilla liekkö normaalia ,akseli on uusi ja joku ac tekemä. Mikä on minimi dekki korkeus mitä voi käyttää ac veiveillä ja aa männillä.
  14. Onkos se niin yksin kertanen säätää toi kierto että jäykemmällä jousella kiertää suuremmalla paineella ton jäähyn kautta ja onkos siitä jousen tiukkaamisesta jotain haittaa.
×
×
  • Create New...