Jump to content

mite^

Members
  • Posts

    1567
  • Joined

  • Last visited

Contact Methods

Profile Information

  • Paikkakunta
    Lieto
  • Ajoneuvot
    Kuplia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

mite^'s Achievements

  1. Uudet tai erittäin hyvät käytetyt 92mm sylinteriputket Typ1 moottoriin. Mieluiten Mahlet, tarjoa.
  2. mite^

    Baja

    Mistä kollektori on hommattu?
  3. On 5900 liimalla paikattu ainakin reikiä imukanavista jotka on vesitilaan. Tokikaan jokkisvermeissä ei oo pakkasnestettä ympäristösyistä käytössä kuin talvella.
  4. Jokkispuolella käytetään erittäin paljon Loctite 5900 tiivisteliimaa.
  5. mite^

    Baja

    Mä tarttisin kans tuollaset portaiden kiinnikepalat.
  6. mite^

    Baja

    ON hieno!
  7. En löytänyt edellistä ostoilmoitustani jostain syystä. Elikkä tarve Keiteleen siniraitajousille, jos tarjoat jousia kerro myös niille hinta. yv, whatsapp, viesti jne. Kuvalla sitä somesta tuttua huomiota.
  8. mite^

    Baja

    Samanlainen kompura itselläki ja pienen puhalluspöntön osto on ollut listalla. Mistä nuo sisemmät raidepäät ovat peräisin?
  9. mite^

    Baja

    Kuinka iso kompura pitää olla että voi moisella pöntöllä puhallella?
  10. Tämä lienee se prokkis johon ostit kampiakselin mun appiukolta? Laitoin tuolloin viestiä facen kautta.
  11. Ekat plaanaukset vedelty yhdellä teräpalalla alumiiniin kuten valurautaankin. Toinen teränpidin on myös saapunut, mutta ei vielä kokeiltu.
  12. Kysy painotusta myös Sporttiautosta Kyröstä.
  13. Kyllä jokkisauton osat nyt aina kadulla kestää.
  14. T-barsseille peukku.
×
×
  • Create New...