Jump to content

Mistä lukko irs-laatikkoon?


Guest Toni Jokilehto

Recommended Posts

Posted

Lukko hukassa... Pystyykö tuohon soveltaa jostain muusta autosta? Mistä vois kysellä uutta/käytettyä bolt-on levylukkoo?

Posted
toisen kun saisi vielä mukaan niin saattaisivat lähettääkin paketin ;)

Onko Quaifella pallon (seitkytlukulainen T2) askiin lukkoa?

Posted

Jepjep, tiedoksi, että Aircooled.fi on Quaifen edustaja suomessa ja että meitin kautta saa nuo perät järkevään hintaan.

 

Tähän mennessä vain jälleenmyyntisopimus on tehty ja yksi alustava tilaus on sisällä mutta sitä ei ole vielä toimitettu, koska Quaife vaatii tietyn määrän tilaamisen ennen jälleenmyyntihintojen astumista voimaan.

 

Huomasin juuri, että muut Quaife perät oli vielä sivuillamme siirtämättä oikeaan kategoriaan, nyt se näyttää siis tältä:

 

http://aircooled.fi/shop/index.php?categoryID=330

Posted

Nyt voi tulla pekkaa ja penaltia mutta mun mielestä tuo rataslukko sopii paremmin radalle kun tähän mun juttuun. Helvetin laadukas kökkäle on mutta ominaisudet ei ole mun mieleen. Levylukkoa kaipaillaan... onko sf ainoa vaihtoehto? Eikä fitty maksa paljoo :(

Posted

hoi kaimani Tauriola, onko possulukko samassa hinnassa kuplan lukon kanssa?

 

....toki tulee mieleen, että voisikohan tämän(kin) tuottaa itse jotenkin...........tai tuotattaa....

Posted

VarusTommi

Voin kokemuksesta sanoa että jos AC hinnat on 901 lukolle tuota luokkaa, niin ei todellakaan kannata viritellä mitään omia import kuvioita. Omani oli "itse kannettuna" suunnilleen saman hintainen. Ja tutkin kyllä netistä halvimman paikan josta ostaa. Ja vielä pieni vinkki, ei kannata uskoa joidenkin keskustelupalstojen kimppatilauksien toteutumista/hintaa kyseisille tavaroille.

Osta AC:ltä ja jätä vaiva toiselle Tommille.

Tai osta mun auto niin saat quaiffin siinä ohessa!

 

Mika

Posted

niin tarkoitin tuottamisella muuta kuin importtia....

 

mutta hyvä tietää, että moinen kapistus löytyy ihan suomen kielellä tilaamalla sitten joskus jos on tarve. (nyt on suurempi tarve vaikka 911-mallin nokkakappaleelle ko. askiin)

Posted

oookei, vois kyllä löytyä tommonen päätykin jos ei o hirvee hätä, tarvisko välityksiä?

Posted

mää soittelen mikalle tänään alkuillasta niin ei offtopikiteta tätä enempää...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...