Jump to content

Stidi

Members
  • Posts

    1514
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Stidi

  1. https://www.tori.fi/24464527 Oliskohan toi oikeanlainen peili tähän autoon?
  2. Asennusjalustakin löytyi kuvien oton jälkeen, tulee mukaan.
  3. Ja taas yksi osa myyty ulkomaille!
  4. -
  5. Koko korjattu oikeaksi
  6. Autometer 5161 sport-comp 10k kierroslukumittari. In dash eli kojelautaan asennettava tai erilliseen podiin. Kunto hyvä. Koko 3 3/8”. https://www.autoracing.fi/performance/hallintalaitteet-ja-mittarit/mittarit-ja-tarvikkeet/mittarit/atm5161 Hinta 120€ yv tai 0407312706
  7. -
  8. Sori ilmoituksen häirintä, mutta on kyllä varmaan yhdet parhaimmassa kunnossa näkemäni -65 penkit. Nää on melkein aina ihan paskana ja likaiset. Unicorn status.
  9. Myykö näitä penkkejä Suomessa mikään pulju? Empin omistuksessa vissiin race trim nykyään on.
  10. @Perukkalainen Multa löytyy tosi hyväkuntoinen pyöreä saranatappi peili. Pistä yv jos kiinnostaa.
  11. Stidi

    Baja

    Mulla on tuo ja 6an linjat kaasareille asti. Ei se tuokaan varma ole jos liitokset ei ole hyvin tiukattuja. Ja sininen tiiviste on pitänyt.
  12. Järkeviä tarjouksia kuunnellaan myös.
  13. Lähetys ostajan piikkiin onnistuu myös.
  14. Ilman spacereita, pinnapultteja ja muttereita hinta tasan 800€
  15. Ostetaan kuplan orkkis öljykello laattaliittimellä, NOS tai tosi hyvä ja toimiva käytetty. yv/ 0407312706
  16. Mullakin on nyt kaksi öljykelloa tänä kesänä ruvennut vuotamaan öljyä just tosta muovi-ja teräsosan liitoksesta. Mistähän saisi orkkis vw NOS öljykelloja vielä?
×
×
  • Create New...