Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/25/21 in all areas

  1. Artalaviivazi ja Karavaanari kävi syömässä ja juomassa tallitarjoilut tänä iltana. Arppa kumos meleko monta Sandelsia, mutta se ei haitannu ku sillä on kuulemma huomena etäpäivä.😜 Potilas saatiin irroitettua vartaasta ja olisi nyt pukkien päällä sekä kahvat irroitettua ja avausmekanismi herkisteltyä. Sähköjen yhdistelyä olisi seuraavana vuorossa. Siinäki vetoapua sain pojilta. Kiitos avusta, kommenteista, häsyämisestä ja hyvästä fiiliksestä jälleen pojat 🤩
    4 points
  2. Meni tuurilla oikein. No ei, katoin youtubesta jonkun ohjevideon jossa oli just noin. Mut hei, nyt siel on ollut öljyt yli vuorokauden eikä oo vuotanut! 🤗 Kiitos kaikille jotka jaksoi antaa vinkkejä.
    2 points
  3. 2 points
  4. Maalia saksasta odotellessa voi sovitella änkkäriä kiinni
    1 point
  5. Minä laittaisin suomalaiset vanhempiin tarkoitetut laatupellit uudempiinkin kupliin jos multa kysyttäis😉
    1 point
  6. Se o-rengas kuuluu sitten tiivisteen takapuolelle. Menee ns. fituiks jos laittaa tiivisteen ensin.. Lähetetty minun SM-G973F laitteesta Tapatalkilla
    1 point
  7. Yksi pohja massaa vailla, kestää sit taas muutaman vuoskymmenen.
    1 point
  8. Päivän agendana oli ruiskutella 4 litraa alustamassaa palliksen pohjaan ja yhden lorttopariskunnan puhallus ja ultrailu. 1/4 seosruuveista menee uusiksi, muut aukesi ja kannat säilyi ehjinä. Ohivirtausruuvit kaikki jumissa ja toivottavasti kiinni niin saa säätöihin. Kannattomaan seosruuviin 3mm pora ja t15 bitsi oli kova sana.
    1 point
  9. tämmönen vaatii kyllä Urosmehiläisen ilmeen kun noita naputtelee...kunnioitukseni työn sankareille!
    1 point
×
×
  • Create New...